رؤیای خیس
به تازگی باران
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM

آموخته ام … که وقتی با کسی روبرو می شویم
انتظار لبخندی جدی از سوی ما را دارد

آموخته ام … که هیچ کس در نظر ما کامل نیست
تا زمانی که عاشق بشویم

آموخته ام … که زندگی دشوار است، اما من از او سخت ترم

آموخته ام … که فرصتها هیچ گاه از بین نمی روند،
بلکه شخص دیگری فرصت از دست داده
ما را تصاحب خواهد کرد

آموخته ام … که آرزویم این است که قبل از مرگ مادرم
یکبار به او بیشتر بگویم
دوستش دارم و بالاخره ، میتوان قلب خرید ولی عشق را نه

آموخته ام … که تنها اتفاقات کوچک روزانه است که
زندگی را تماشایی می کند

آموخته ام … که خداوند همه چیز را در یک روز نیافرید.
پس چه چیز باعث شد که من
بیندیشم می توانم همه چیز را در یک روز به دست بیاورم

آموخته ام … که چشم پوشی از حقایق، آنها را تغییر نمی دهد

آموخته ام … که این عشق است که زخمها را شفا می دهد نه زمان

نوع مطلب : درد و دل، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 28 تیر 1392 :: نویسنده : گربه & مقداد

اس ام اس شهادت امام حسن,اس ام اس رحلت پیامبر

اگر می توانستم یک بار دیگر به دنیا بیایم کمتر حرف می زدم و بیشتر گوش می کردم

دوستانم را برای صرف غذا به خانه دعوت می کردم، حتی اگر فرش خانه ام کثیف و لکه دار بود و یا کاناپه ام ساییده و فرسوده شده ...

در سالن پذیرایی ام ذرت بو داده می جویدم و اگر کسی می خواست که آتش شومینه را روشن کند نگران کثیفی خانه ام نمی شدم ...

پای صحبتهای پدر بزرگم می نشستم تا خاطرات جوانی اش را برایم تعریف کند و در یک شب زیبای تابستانی پنجره های اتاق را نمی بستم تا آرایش موهایم به هم نخورد ...

شمع هایی که به شکل گل رز هستند و مدتها بر روی میز جا خوش کرده اند را روشن می کردم و به نور زیبای آنها خیره می شدم ...

با فرزندانم بر روی چمن می نشستم بدون آنکه نگران لکه های سبزی شوم که بر روی لباسم نقش می بندند...

با تماشای تلویزیون کمتر اشک می ریختم و قهقهه خنده سر می دادم و با دیدن زندگی بیشتر می خندیدم...

هر وقت که احساس کسالت می کردم در رختخواب می ماندم و از اینکه آن روز را کار نکردم فکر نمی کردم که دنیا به آخر رسیده است ...

هرگز چیزی را نمی خریدم فقط به این خاطر که به آن احتیاج دارم و یا اینکه ضمانت آن بیشتر است ...

به جای آنکه بی صبرانه در انتظار پایان نه ماه بارداری بمانم هر لحظه از این دوران را می بلعیدم؛ چرا که شانس این را داشته ام که بهترین موجود جهان را در وجودم پرورش دهم و معجزه خداوند را به نمایش بگذارم ...

وقتی که فرزندانم با شور و حرارت مرا در آغوش می کشیدند هرگز به آنها نمی گفتم: بسه دیگه حالا برو پیش از غذا خوردن دستهایت را بشور ، بلکه به آنها می گفتم دوستتان دارم!

اما اگر شانس یک زندگی دوباره به من داده می شد هر دقیقه آن را متوقف می کردم ، آن را به دقت می دیدم ، به آن حیات می دادم و هرگز آن را پس نمی دادم ...

نوع مطلب : روانشناسی و فلسفی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 28 تیر 1392 :: نویسنده : گربه & مقداد

10 سوالی که خدا از ما نخواهد پرسید!!

1- خداوند از تو نخواهد پرسید پوست تو به چه رنگ بود
بلکه از تو خواهد پرسید که چگونه انسانی بودی؟

2- خداوند از تو نخواهد پرسید که چه لباس‌هایی در کمد داشتی
بلکه از تو خواهد پرسید به چند نفر لباس پوشاندی؟

3- خداوند از تو نخواهد پرسید زیربنای خانه ات چندمتر بود
بلکه از تو خواهد پرسید به چند نفر در خانه ات خوش آمد گفتی؟

4- خداوند از تو نخواهد پرسید در چه منطقه ای زندگی می‌کردی
بلکه از تو خواهد پرسید چگونه با همسایگانت رفتار کردی؟

5- خداوند از تو نخواهد پرسید چه تعداد دوست داشتی
بلکه از تو خواهد پرسید برای چندنفر دوست و رفیق بودی؟

6- خداوند از تو نخواهد پرسید میزان درآمد تو چقدر بود
بلکه از تو خواهد پرسید آیا فقیری را دستگیری نمودی؟

7- خداوند از تو نخواهد پرسید عنوان و مقام شغلی تو چه بود
بلکه از تو خواهد پرسید آیا سزاوار آن بودی وآن را به بهترین نحو انجام دادی؟

8- خداوند از تو نخواهد پرسید که چه اتومبیلی سوار می‌شدی
بلکه از تو خواهد پرسید که چندنفر را که وسیله نقلیه نداشتند به مقصد رساندی؟

9- خداوند از تو نخواهد پرسید چرا این قدر طول کشید تا به جست و جوی رستگاری بپردازی
بلکه با مهربانی تو را به جای دروازه های جهنم، به عمارت بهشتی خود خواهد برد.

10- خداوند از تو نخواهد پرسید که چرا این مطلب را برای دوستانت نخواندی
بلکه خواهد پرسید آیا از خواندن آن برای دیگران در وجدان خود احساس شرمندگی می‌کردی؟

    نوع مطلب : مذهبی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 28 تیر 1392 :: نویسنده : گربه & مقداد

جرالدین دخترم، از تو دورم، ولی یک لحظه تصویر تو از دیدگانم دور نمی‌شود. اما تو کجایی؟ در پاریس روی صحنه‌ی تئاتر پرشکوه شانزه لیزه… این را می‌دانم و چنان است که در این سکوت شبانگاهی، آهنگ قدم‌هایت را می‌شنوم. شنیده‌ام نقش تو در این نمایش پر‌شکوه، نقش آن دختر زیبای حاکمی است که اسیر خان تاتار شده است.

جرالدین، در نقش ستاره باش اما اگر فریاد تحسین‌آمیز تماشاگران و عطر مستی آور گل‌هایی که برایت فرستاده‌اند تو را فرصت هوشیاری داد، بنشین و نامه‌ام را بخوان… من پدر تو هستم. امروز نوبت توست که هنرنمایی کنی و به اوج افتخار برسی. امروز نوبت توست که صدای کف زدن‌های تماشاگران تو را به آسمان‌ها ببرد. به آسمان‌ها برو ولی گاهی هم روی زمین بیا و زندگی مردم را تماشا کن. زندگی آنان که با شکم گرسنه، درحالی که پاهایشان از بینوایی می‌لرزد و هنرنمایی می‌کند. من خود یکی از ایشان بودم.

جرالدین دخترم، تو مرا درست نمی‌شناسی. در آن شب‌های بس دور با تو قصه‌ها بسیار گفتم اما غصه‌های خود را هرگز نگفتم. آن هم داستانی شنیدنی است… داستان آن دلقک گرسنه که در پست‌ترین صحنه‌های لندن آواز می‌خواند و صدقه می‌گیرد. این داستان من است. من طعم گرسنگی را چشیده‌ام. من درد نابسامانی را کشیده‌ام. و از اینها بالاتر رنج حقارت آن دلقک دوره گرد که اقیانوسی از غرور در دلش موج می‌زند. اما سکه‌ی صدقه‌ی آن رهگذر که غرورش را خرد نمی‌کند را نیز احساس کرده‌ام. با این همه زنده‌ام و از زندگان پیش از آن که بمیرند حرفی نباید زد. داستان من به کار نمی‌آید. از تو حرف بزنم. به دنبال نام تو نام من است.

چاپلین، جرالدین دخترم، دنیایی که تو در آن زندگی می‌کنی دنیای هنرپیشگی و موسیقی است. نیمه شب آن هنگام که از سالن پرشکوه تئاتر بیرون می‌آیی، آن ستایشگران ثروتمند را فراموش کن. ولی حال آن راننده تاکسی را که تو را به منزل می‌رساند بپرس. حال زنش را بپرس و اگر آبستن بود و پولی برای خرید لباس بچه نداشت، مبلغی پنهانی در جیبش بگذار…

به نماینده خود در پاریس دستور داده‌ام فقط وجه این نوع خرج‌های تو را بی‌چون و چرا بپردازد. اما برای خرج‌های دیگرت، باید برای آن صورت حساب بفرستی…

دخترم جرالدین، گاه و بی‌گاه با مترو و اتوبوس شهر بگرد. مردم را نگاه کن. زنان بیوه و یتیم را بشناس و دست‌کم روزی یک بار بگو: “من هم از آنها هستم.” تو واقعا یکی از آنها هستی. هنر قبل از آنکه دو بال دور پرواز به انسان بدهد، اغلب دو پای او را می‌شکند. وقتی به مرحله‌ای رسیدی که خود را برتر از تماشاگران خویش بدانی، همان لحظه تئاتر را ترک کن و با تاکسی خود را به حومه‌ی پاریس برسان. من آنجا را خوب می‌شناسم. آنجا بازیگران مانند خویش را خواهی دید که از قرنها پیش زیباتر از تو، چالاکتر از تو و مغرورتر از تو هنرنمایی می‌کنند. اما در آنجا از نور خیره کننده‌ی نورافکن‌های تئاتر شانزه لیزه خبری نیست. نورافکن کولی‌ها تنها نور ماه است. نگاه کن، آیا بهتر از تو هنرنمایی نمی‌کنند؟ اعتراف کن. دخترم… همیشه کسی هست که بهتر از تو هنرنمایی کند و این را بدان که هرگز در خانواده‌ی چارلی چاپلین کسی آنقدر گستاخ نبوده که یک کالسکه‌ران یا یک گدای کنار رود سن یا کولی هنرمند حومه پاریس را ناسزایی بگوید…

دخترم، جرالدین، چکی سفید برای تو فرستاده‌ام که هر چه دلت می‌خواهد بگیری و خرج کنی. ولی هر وقت خواستی دو فرانک خرج کنی، با خود بگو سومین فرانک از آن من نیست. این مال یک فرد فقیر گمنام می‌باشد که امشب به یک فرانک احتیاج دارد. جستجو لازم نیست. این نیازمندان گمنام را اگر بخواهی همه جا خواهی یافت. اگر از پول و سکه برای تو حرف می‌زنم برای آن است که از نیروی فریب و افسون پول، این فرزند شیطان، خوب آگاهم…

من زمانی دراز در سیرک زیسته‌ام و همیشه و هر لحظه برای بندبازان بر روی ریسمانی بس نازک و لرزنده نگران بوده‌ام. اما دخترم این حقیقت را بگویم که مردم بر روی زمین استوار و گسترده، بیشتر از بندبازان ریسمان نااستوار سقوط می‌کنند.

دخترم، جرالدین، پدرت با تو حرف می‌زند. شاید شبی درخشش گرانبهاترین الماس این جهان تو را فریب دهد. آن شب است که این الماس، آن ریسمان نااستوار زیر پای تو خواهد بود و سقوط تو حتمی است… روزی که چهره‌ی زیبای یک اشراف زاده‌ی بی‌بند‌و‌بار تو را بفریبد، آن روز است که بندبازی ناشی خواهی بود. بندبازان ناشی همیشه سقوط می‌کنند.

از این رو دل به زر و زیور مبند. بزگترین الماس این جهان آفتاب است که خوشبختانه بر گردن همه می‌درخشد… اما اگر روزی دل به مردی آفتاب گونه بستی، با او یکدل باش و به راستی او را دوست بدار و معنی این را وظیفه‌ی خود در قبال این موضوع بدان. به مادرت گفته‌ام که در این خصوص برای تو نامه‌ای بنویسد. او بهتر از من معنی عشق را می‌داند. او برای تعریف معنی عشق، که معنی آن یکدلی است شایسته‌تر از من است…

دخترم، هیچ کس و هیچ چیز را در این جهان نمی‌توان یافت که شایسته آن باشد که دختری ناخن پای خود را به خاطر آن عریان کند… برهنگی بیماری عصر ماست. به گمان من تن تو باید مال کسی باشد که روحش را برای تو عریان کرده است.

دخترم جرالدین، برای تو حرف بسیار دارم ولی به موقع دیگری می‌گذارم و با این پیام نامه‌ام را پایان می‌بخشم:

«انسان باش، پاکدل و یکدل؛ زیرا که گرسنه بودن، صدقه گرفتن و در فقر مردن، هزار بار قابل تحمل‌تر از پست و بی‌عاطفه بودن است.»

نوع مطلب : روانشناسی و فلسفی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 28 تیر 1392 :: نویسنده : گربه & مقداد

 

جملات آرامش, زندگی, مطالب خواندنی

1. صبح ها که از خواب بیدار می شوید، دستگاه عیب سنج و ایرادگیر وجودتان را از کار بیندازید. قول می دهم؛ خورشید درخشان تر، پرنده ها خوش آوازتر، مردم مهربان تر و حتی کسب و کارتان پربرکت تر خواهد شد.

2. در معادلات زندگی هیچ گاه از علامت منفی استفاده نکنید، به خاطر داشته باشید که تفکر منفی از آن چنان قدرتی برخوردار است که می تواند با قرار گرفتن در پشت یک معادله بزرگ زندگی، همه علامت های مثبت آن را تغییر داده و مانند خود منفی بسازد.

3. هیچ گاه در گره زدن طناب پاره شده دوستی تعلل به خرج ندهید، گاهی اوقات غرور بیجا سبب می شود که حتی همسران خوب توجهی به گسستگی ریسمان بین خود ننمایند. مطمئن باشید گره زدن به خاطر کمتر نمودن طول طناب، نزدیکی را بیشتر می کند.

4. آنتن های ذهن تان را تنها به سوی ایستگاه هایی تنظیم کنید که شبانه روز امواج مثبت پخش می کند، کاری کنید که کارکنان ایستگاه های منفی از شدت بیکاری اخراج شوند.

5. دلتان را تبدیل به اقیانوسی آرام نمایید نه یک مرداب ناچیز. فکر نمی کنید حتی تصور اقیانوس هم احساسی از عظمت و پهناوری را در دل ایجاد کند؟ آنها که دل هایشان مرداب است با کوچک ترین حادثه ای به تلاطم می افتد، برعکس کسانی که شدیدترین گرداب ها و جریان های حوادث هم آرامش شان را بر هم نخواهد زد.

6. سعی کنید قلبی مقاوم داشته باشید، قلبی که مقابل گرم و سرد حوادث و ضربه های عاطفی همچون ظروف چینی با اندک ضربه ای خرد نشود.

7. تجربه های تلخ و شیرین زندگی را مانند یك درس فهمیدنی بدانید و نه حفظ کردنی، چرا که مطالب حفظ شده پس از مدت زمانی در ذهن پاک می شوند.

8. همواره مصمم باشید تا با استفاده از جلا دهنده هایی همچون دعا و نیایش روح و روانتان را پاکی و طراوت بخشید.

نوع مطلب : روانشناسی و فلسفی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 28 تیر 1392 :: نویسنده : گربه & مقداد

جملات آموزنده, سخنان چارلی چاپلین

ازدواج مثل بازار رفتن است تا پول و احتیاج و اراده نداری بازار نرو.

*******************

حتی بهترین فرزندان نیز دشمن جان پدر و مادرانند.

*******************

دنیا آنقدر وسیع است که برای همه مخلوقات جا هست. به جای آن که جای کسی را بگیرید، تلاش کنید جای واقعی خودتان را بیابید.

*******************

خوشبختی فاصله این بدبختی است تا بدبختی دیگر.

*******************

اگر شاد بودی، آهسته بخند تا غم ناراحت نشود و اگر غمگین بودی آرام گریه کن تا شادی ناامید نشود.

*******************

اگر روزی خیانت دیدی، بدان که قیمتت بالاست.

*******************

از دشمن خود یکبار بترس و از دوست خود هزاربار.

*******************

نقاش کامل آنست که از هیچ برای خود سوژه بسازد.

*******************

حتی تظاهر به شادی نیز برای دیگران شادی بخش است.

*******************

من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که مصمم به داشتن چنین ایده هایی باشیم.

*******************

فیلمسازان باید به این نکته نیز بیاندیشند که فیلم هایشان را در روز رستاخیز با حضور خودشان نمایش خواهند داد.

*******************

خودپسندی زنها بزرگترین علت بدبختی ایشان و نابودی خانواده هاست. هیچ چیز به اندازه خودپسندی زن ها بنیان خانواده را نابود نکرده است.

*******************

انسان اگر فقیر و گرسنه باشد بهتر از آن است که پست و بی عاطفه باشد.

*******************

مردمان روی زمین استوار، بیشتر از بندبازان روی ریسمان نااستوار سقوط می کنند.

*******************

وقتی زندگی صد دلیل برای گریه کردن به شما نشان می دهد، شما هزار دلیل برای خندیدن به آن نشان دهید.

*******************

اگر می خواهید دشمنان خود را تنبیه کنید، به دوستان خود نیکی کنید

نوع مطلب : پیامک، روانشناسی و فلسفی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 28 تیر 1392 :: نویسنده : گربه & مقداد

كیك شکلاتی ،هوس انگیزترین کیک دنیا

مواد لازم:
  • شكر: 180 گرم
  • آرد :130 گرم
  • تخم مرغ : 6 عدد
  • وانیل : یک هشتم قاشق چایخوری
  • پودر كاكائو (الك شده): 20 گرم
  • آب جوش: یک سوم پیمانه
  • بیكینگ پودر: 1 قاشق چایخوری
روش تهیه:

ابتدا زرده و سفیده تخم مرغ را جدا كنید. زرده را با دور كند همزن بزنید. سپس شكر را به آن اضافه كنید و در حین زدن آب جوش را اضافه كرده آنقدر به زدن ادامه دهید تا مایه كاملا پوك و كشدار شود. آرد را با پودر كاكائو الك شده و بیكینگ پودر و وانیل مخلوط كرده، كنار بگذارید. سفیده را جداگانه با دور تند همزن بزنید تا حدی كه كاملا پف كرده و از ظرف جدا نشود. زرده زده شده با شكر را به سفیده اضافه كنید. مخلوط كنید بعد آرد را به آرامی به آن اضافه كرده به صورت دورانی و آرام آن را خوب مخلوط كنید. كف قالب گرد 25 سانتی متری را با كاغذ بپوشانید. مایه را داخل قالب ریخته در فر 180 درجه سانتی‌گراد به مدت 35 تا 40 دقیقه قرار دهید. پس از اینکه کیک خنک شد، کیک را برش های نازک بزنید و بین هر لایه را با خامه فرم گرفته بپوشانید و در یخچال قرار دهید تا خنک شود. سپس با گاناژ آماده شده تزیین نمایید.

مواد لازم گاناژ:
  • شكلات تخته ای: 350 گرم
  • خامه: 300 گرم

طرز تهیه گاناژ:

خامه را در ظرفی ریخته روی حرارت قرار دهید تا بجوشد بعد شكلات را به آن اضافه كرده مرتب هم بزنید تا شكلات كاملا صاف و رقیق شود. شكلات را از صافی رد كرده بگذارید تا كمی خنك شود. كیك را از یخچال خارج كرده روی توری قرار دهید. شكلات را طوری روی آن بریزید تا سطح و دیواره را كاملا بپوشاند.

نکته: اگر می‌خواهید تعداد لایه‌های کیک بیشتر باشد، این کیک را دوبار تهیه نمایید، تا ارتفاع کیک دو برابر شود.
نوع مطلب : دستور سر آشپز، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 28 تیر 1392 :: نویسنده : گربه & مقداد
حروم اون پدر معتادیه که واسه خرج خودش دخترشو میده دست هرکس....
حروم 3 هزار میلیاردیه که نمیفهمم چه جوری از گلوشون میره پایین...
حروم اون صاحب خانه ایه که اگه اجاره اش یه روز دیر بشه
اساس ما میره تو خیابون...
حروم اون بی تفاوتی مردم هست...
حروم دست مزد اون فوتبالیسته که یه ساعتش قدر
تمام دارایی های یه خانوادست...
حروم اونایی هستن که باعث شرمندگی پدر میشند....
حروم آیینه بقل ماشینیه که اگه بشکنه پولش قدر دیه منه....
حروم اون آمپولیه که هرکدومش 2میلیون پولشه...
حروم اون حاجیه که رفته مکه واسه خودنمایی کلی پرده میزنه ...
......................................................................
حروم اون مسئوله که باید همچین بلایی سر بچه اش بیاد
تا به فکر اصلاح باشه...
نوع مطلب : مذهبی، درد و دل، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 28 تیر 1392 :: نویسنده : گربه & مقداد
و واو
حرف آخر گاو است
آنجا که نام کوچک تو

آغاز می شود

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

مثل ایرانسل خرابتم

مثل ۹۱۹ همراهتم

مثل ۹۱۲ رفیق با کلاستم !

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

دوست دارم شمع باشم دردل شبها بسوزم

گر تو هم با من نسوزی من خودم تنها بسوزم

قبض برقم آمده دیشب ، فیوزم را پرانده

حال دانستی چرا تصمیم دارم تا بسوزم؟

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

چشماتو نگاه کردم تمام آفرینش خدا رو توش دیدم،.

.

. لوس نشو تو چشات خودمو دیدم!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

آیا میدانید این زوج‌های عاشقی که روی ریل قطار و به سمت غروب خورشید قدم می‌زنند، یا تا حالا قطار سوار نشده اند یا اگه سوار شده اند دستشویی نرفته اند یا اگه دستشویی رفته اند به سیستم دفع فاضلاب قطار دقت نکرده اند؟

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

وقتی به هیچ دردی نخوری، دردا بیشتر بهت میخورن.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
غضنفر روشنفکر میشه پشه ها دور سرش جمع میشن

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

به به چه عجب

مشتــــــااااق اس ام اس …!

.
.
.
. طرح تشویق ارسال پیامک

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

۷دختر لاغر ۷پسرچاق راخوردند

تعبیر: قحطی شوهر در راه است

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

سری قبلی اس ام اس های جالب

هان ای کسانی که ادعا دارید

جرات دارین برین مصر بگین….مبارک باشه

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

از سبیل هـای از بنا گوش در رفتـه

تـا ابرو های برداشتـه

مردان ما چـه راه سختی پیموده انـد!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
بعد ازحدف یارانه ها :

به یارو میگن قبض آب و برق خونتو چطور پرداخت میکنی؟ میگه: میذارم زیر برف پاک کن ماشین غضنفر، فکر میکنه قبض جریمست میره پرداخت میکنه

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

ای کاش وا-فور دلت بودم تا تمام سوخته های عشق را جمع میکردم و باهاشون شیره ای از محبت میساختم که

تا آخر عمر خمارم میشدی که ترکم نکنی!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

آیا می دانید که :.

.

.قلقلک دادن فرد مبتلا به اسهال مانند شوخی با اسلحه در حالت رگبار است

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

از دفتر خاطرات غضنفر : امروز قبض آب اومده ۱۰۰ هزار تومن .. تــوو توالت خودمونــوو با رانی بشوریمم به صرفــه تره

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
معلم کلاس اول: اگه تو ۱۰ تا شکلات داشته باشی ۲ تاشو بدی به سمیرا..۳ تاشو بدی به مریم و یه دونه هم بدی به شراره اونوقت چی خواهی داشت؟؟؟

شاگرد: خوب معلومه ۳ تا دوســـت دختر جدید

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
زندگی گرامی تر از آن است که به خصومت بگذرد

بیا کارت شارژهایمان را تقسیم کنیم!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

هوس کرده ام خوب نباشم.

شاید حالم را بپرسی!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
الهی که بخت تو را وا کنم

تو را توی بخت خودم جا کنم

در باغ سبزی نشانم بده

که باغ دلت را مصفا کنم

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
شعر جدید سعدی پس از حذف یارانه ها
«ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند…تا تو تانی لقمه نانی به کف آری و سریعا بخوریش»

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

به کنج سی-نه منزل کردی ای دوست

دلم را رهن کامل کردی ای دوست

دلم مستغرق دریای غم بود

مرا مهمان ساحل کردی ای دوست

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
یارب ز کرم جزای نیکی بفرست

ماشین و آپارتمان شیکی بفرست

من میل به تک خوری ندارم، لطفا”

از این دم بخت ها شریکی بفرست!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

دل بی بهار روی تو خرم نمی شود

عاشق دریغ و درد که آدم نمی شود

گاهی نظر به بنده‌ی بی ریخت کن عزیز

چیزی ز خوشگلی شما کم نمی شود

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
بازی قدیمی و پر طرفدار « نون بیار کباب ببر » به دلیل تعارض با واقعیت موجود در جامعه و تخیلی بودن آن از جمع بازی ها حذف و بازی « چندین سیخ کباب بیار تا بتونی لقمه نونی ببری » جایگزین آن شد .
نوع مطلب : پیامک، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 28 تیر 1392 :: نویسنده : گربه & مقداد
این دختر نوجوان مسیحی بعد از اینکه 15 بار به صورت متوالی از سوی تروریست‌های مسلح سوری در شهر القصیر هدف تجاوز جنسی قرار گرفت، خودکشی کرد.رادیو واتیکان با اعلام این مطلب تاکید کرد که این اتفاقات مدتی پیش از مسلط شدن ارتش سوریه بر شهر راهبردی القصیر و در زمانی صورت گرفته است که شهر در اختیار شبه نظامی مخالف دولت قرار داشت.به گزارش ایران ناز این دختر 15 ساله مجبور به ازدواج شده و بعد از آن نیز بارها از سوی شبه نظامیان تکفیری در طول دو هفته مورد تجاوز جنسی واقع شده است.خبرگزاری فیدس پیشتر اعلام کرده بود که اقلیت‌های دینی در معرض خشونت های بیشتر و حملات انتقام جویانه قرار دارند.شیخ یاسر العجلانی یکی از مفتی‌های تکفیری اخیرا حکم زندانی کردن و تجاوز به تمامی زنان غیر از زنان سنی را صادر کرده و این اقدام شنیع را مباح دانسته بود، این حکم شامل علوی‌ها و مسیحی‌ها و سایر اقلیت‌های مذهبی نیز می‌شود.
نوع مطلب : اخبار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 28 تیر 1392 :: نویسنده : گربه & مقداد
فرزند عزیزم آن زمان که مرا پیر و از کار افتاده یافتی صبور باش و مرا درک کن


اگر هنگام غذا خوردن، لباس هایم را کثیف کردم و یا نتوانستم لباسهایم را بپوشم صبور باش و به یاد بیاور که همین کارها را به تو یاد دادم


اگر زمانی که صحبت میکنم حرفهایم تکراری و خسته کننده است صبور باش و حرفهایم را قطع نکن و به حرفهایم گوش فرا ده، همانگونه که من در دوران کودکی به حرفهای تکراریت بارها و بارها با عشق گوش فرا دادم


اگر زمانی را برای تعویض من میگذاری با عصبانیت این کار را نکن و به یاد بیاور، وقتی کوچک بودی، من نیز مجبور می شدم روزی چند بار لباسهایت را عوض کنم


برای سرگرمی یا خواباندنت مجبور می شدم بارها و بارها داستانی را برایت تعریف کنم پس خشمگین نشو اگر بارها و بارهای مطلبی را برای من تعریف میکنی


وقتی نمی خواهم به حمام بروم، مرا سرزنش نکن، زمانی را به یاد بیاور که مجبور میشدم با هزار و یک بهانه تو را وادار به حمام کردن کنم


وقتی بی خبر از پیشرفت ها و دنیای امروز، سئوالاتی می کنم با لبخند تمسخر آمیز به من ننگر


وقتی برای ادای کلمات یا مطلبی، حافظه ام یاری نمی کند، فرصت بده و صبر کن تا بیاد بیاورم، اگر نتوانستم بیاد بیاورم عصبانی نشو، برای من مهمترین چیز نه صحبت کردن ، که تنها با تو بودن و تو را برای شنیدن داشتن است


وقتی پاهایم توان راه رفتن ندارند، دستانت را به من بده … همانگونه که تو اولین قدم هایت را در کنار من برداشتی


وقتی نمیخواهم چیزی بخورم مرا وادار نکن من خوب میدانم که کی به غذا احتیاج دارم


روزی متوجه میشوی که علیرغم همه اشتباهاتم همیشه بهترین چیزها را برای تو میخواستم و همواره سعی کردم بهترین ها را برای تو فراهم کنم


از اینکه در کنارت و مزاحم تو هستم، خسته و عصبانی نشو تو باید مرا درک کنی


یاریم کن، همانگونه که من یاریت کردم ان زمان که زندگی را آغاز کردی


زمانی که می گویم دیگر نمی خواهم زنده بمانم و می خواهم بمیرم، عصبانی نشو … روزی خود خواهی فهمید


کمک کن تا با نیرو و شکیبایی تو، این راه را به پایان برسانم
فرزند دلبندم، دوستت دارم
نوع مطلب : درد و دل، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 28 تیر 1392 :: نویسنده : گربه & مقداد
میگن تو جهنم تا میای چرت بزنی یه فرشته بنام كرمائیل میاد، نخ میكنه تو دماغت
****************

اطلاعات آمریکا واقعا ضعیفه....
تازه امروز فهمیدن بمب گذاری کار کی بوده!
تو ایران بمب گذاری بشه هنوز دود انفجار محو نشده، تلویزیون اعلام می‌کنه کار اسرائیله
*****************

یکی از بازی هایی که ایرانی ها خیلی دوست دارن بازی با آبروی مردمه
****************

ایران اگه جای اینهمه هزینه برای بمب اتم به هر اسرائیلی یه پراید داده بود تا حالا بیشترشون از بین رفته بودن
نوع مطلب : طنز و سرگرمی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 28 تیر 1392 :: نویسنده : گربه & مقداد
گویند مریدانِ شیخ همگی از برای ساختن هیکل شش تکه به باشگاه بادی بیلدینگ شدندی!
خود شیخ که چند سالی در باشگاه مشغول هالتر ترکاندن بودندی، تا مریدان بدید بسیار مسرور گشت و به استقبالشان برفت .

یکی از مریدان دختر باز خدمت شیخ عرض کرد : یا شیخ ! بر ما بگو با کدامین دستگاه کار کنیم تا دختران و دافان را تحت تاثیر قرار داده مخشان را بزنیم ؟؟؟

شیخ بی درنگ فرمود : ای مرید ! در میان دستگاهها هیچ دستگاهی مانند دستگاه خود پرداز دختران را تحت تاثیر قرار ندهد !!!

مریدان از این حکمت دانی شیخ روانی شده آنقدر روی تردمیل دویدند تا به دیار باقی شتافتند
نوع مطلب : طنز و سرگرمی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 28 تیر 1392 :: نویسنده : گربه & مقداد
در اینجا میبینیم که بازیگر گوشیش رو برعکس گرفته

نوع مطلب : عمومی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 28 تیر 1392 :: نویسنده : گربه & مقداد

 

 

قبل از فتوشاپبعد از فتوشاپ

نوع مطلب : طنز و سرگرمی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 26 تیر 1392 :: نویسنده : گربه & مقداد


( کل صفحات : 2 )    1   2   
درباره وبلاگ

با سلام به بهشت ما خوش آمدین
ساعات خوشی رو در این بلاگ
براتون آرزو میکنیم .
لطفاً مطالب رو کپی نکنید.
با انتقاد و پیشنهادتون
خوشحال و راهنماییم کنید .
مدیر وبلاگ : گربه & مقداد
آرشیو وبلاگ
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic