رؤیای خیس
به تازگی باران
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM
 
عرفی که با پیشتازی هر چه بیشتر در حیوانیت از سوی شبکه‌های ماهواره‌ای به دختران و پسران نامحرم و لاابالی اجازه می‌دهد در سایه بی‌غیرتی برخی مسئولین هر غلطی بکنند

عشق بازی در ملاء عام +عکس
یکی از معضلات رایج در حوزه روابط اجتماعی عدم رعایت ضوابط و روابط خصوصی توسط زوج‌ها و گسترش نمایش روابطی است که قاعدتا باید در خفا صورت بگیرد.

ممکن است مخاطبین محترم نیز به دفعات شاهد زوجی که در معابر پنجه در پنجه و یا حتی بدتر! دست درگردن یکدیگر و حتی باز هم بدتر!، همدیگر را در آغوش گرفته و راه می‌روند بوده اند.زوجینی که با استناد به نسبت زن و شوهری خود، روابط کاملا خصوصیشان را در ملاء عام به نمایش می‌گذارند!

این عمل ناشایست و غیر اخلاقی به غیر از تهییج احساسات جوانان مجرد، پایه گذار اشاعه بی‌حیایی و بی‌غیرتی در جامعه نیز قلمداد می‌شود. افراد کج فهم مرتکب چنین اعمالی، راه را برای دختران و پسران نامحرمی باز کرده‌اند که دارای نسبت استنادی زوجین مذکور نبوده و تنها با استفاده از چنین فضای مهیا شده‌ای، آزادانه به ارتکاب روابط نامشروع در جلوی چشم مردم می‌پردازند. پارک ها در تابستان و فضای گرم و متبوع واگن‌ها و ایستگاه‌های مترو در زمستان پذیرای افرادی از این دست است که حتی خیل انبوه افراد عبوری از کنار آنها نیز نمی‌تواند آنها را از عمل ارتکابی زشتشان بازدارد.

اگر بخواهیم علت بروز اینگونه رفتار ناشایست راریشه یابی کنیم باید در اولین وهله به عدم آموزش صحیح روابط زن و شوهری و احکام شرعی مربوط به آن اشاره کرد. اما به نظر می‌رسد بیش از علت اول باید حریم‌های شکسته شده از سوی فیلم‌های غربی پخش شده از ماهواره‌ها را در رواج این بی‌حیایی موثر دانست.

امواج ماهواره که این روزها به لطف کاهلی و انفعال مسئولین امر و به خصوص نیروی انتظامی در دسترس همگان قرار دارد آنچنان ملغمه‌ای از بی‌حیایی ساخته و چنان موجی از بی‌عفتی را به راه انداخته که حتی برخی مقیدین را نیز درامواج سهمگین خود بلعیده است.مردانی که نسل قبلیشان از شدت غیرت به جای نام کوچک همسرنام فرزند ذکور خود را برای صدا زدن او به‌کار می‌بردند حالا با ناموس خود در برابر چشم عموم دست به اعمالی می‌زنند که قلم از ذکر آن شرمسار است.

این تنها یکی از ابعاد بی‌غیرتی اشاعه داده شده توسط امواج ماهواره‌هاست که در حال تبدیل به یک عرف زشت و غیر شرعی است. درحالی که حد روابط زشت یاد شده در مورد زوجین به دلیل زندگی در زیر یک سقف از خطوط قرمز جنسی عبور نمی‌کند، هزاران شبکه مستهجن ماهواره‌ای که در حال اشاعه بدترین و کثیف‌ترین نوع روابط جنسی هستند، چنان شهوات مخاطبین خود را به غلیان آورده اند که این روزها شاهد فراتر رفتن دختران و پسران نامحرم گلاویز شده از خطوط قرمز روابط جنسی، حتی درواگن‌های مترو و در میان انبوه مسافران درهم فشرده شده در برابر دیدگان همه هستیم!
بله این یک واقعیت دیگر است ! که در حال تبدیل شدن به یک عرف می‌باشد؛ عرفی که با پیشتازی هر چه بیشتر در حیوانیت از سوی شبکه‌های ماهواره‌ای به دختران و پسران نامحرم و لاابالی اجازه می‌دهد در سایه بی‌غیرتی برخی مسئولین هر غلطی بکنند.

بله! نمایش کثیف یاد شده همه روزه با بازی بی‌غیرت‌ها و شیاطین انس به کارگردانی ماهواره‌ها و نظارت نیروی انتظامی و قوه قضائیه و سایر مسئولین در معابر عمومی برای همه به صورت رایگان در حال اجراست.

منبع:صراط

نوع مطلب : عمومی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 21 تیر 1392 :: نویسنده : گربه & مقداد


معرفی کامل سریال های ماه مبارک رمضان ۱۳۹۲

شبکه یک سیما: « سریال دودکش » (محمدحسین لطیفی):

شبکه یک که سال گذشته از اعتماد به زوج فلورا سام در مقام کارگردان و مجید اوجی تهیه کننده به نتیجه دلخواه نرسید، سریالی که پیشتر، از روی آنتن رفتن آن در اردیبهشت ماه جاری خبر می رسید را برای ماه رمضان امسال خود کنار گذاشته است… این سریال به نام «دودکش» با کارگردانی محمدحسین لطیفی و حضور تهیه کننده ای ناشناس به نام زینب تقوایی سال گذشته مراحل تولید خود را آغاز کرد و این روزها آخرین مراحل تصویربرداری و تدوین همزمان را سپری می کند. گویا قرار است مهدی فرجی مدیر شبکه یک هفته آینده در دیدار از پشت صحنه این سریال خبر مناسبتی شدن و پخش آن در ایام ماه رمضان را رسانه ای کند.

شبکه دوم سیما: «سریال خروس» (سعید آقاخانی):

پس از شبکه یک، شبکه دو نیز با خیال نسبتاً راحتی به استقبال ماه رمضان خواهد رفت. این شبکه که سال گذشته سریال به شدت سطحی و ضعیف «چمدان» را با حمایت معاونت سیما و در ساعتی نامناسب روی آنتن داشت، طعم تلخ شکست را چشید. با این حال مسؤولان شبکه دو که دست خود را برای امسال نیز خالی می دیدند، تصمیم گرفتند تا سریال «خروس» را به جای عید، برای ماه رمضان کنار بگذارند. همین شد که به سازندگان توصیه شد تا تعداد قسمت های خود را به ۲۶ قسمت برسانند و این سریال را برای ماه رمضان آماده کنند.

سریال کمدی «خروس» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی علیرضا ابراهیمی دلیجانی اوایل بهمن سال گذشته کلید خورد و ضبط تصاویر پس از تصویربرداری در لوکیشن هایی چون خیابان بهشتی، رسالت، لویزان، خیابان جشنواره، اتوبان ارتش، بلوار مرزداران و… اواسط فروردین ماه جاری به اتمام رسید. تاکنون بیش از ۶۰ درصد تدوین پروژه نیز انجام شده است.

فیلمنامه سریال را مصطفی کیایی نوشته که تجربه نگارشی سریال های «نقطه سر خط» و «راه در رو» را نیز برای آقاخانی در شبکه سه دارد و خود نیز کارگردانی فیلم های سینمایی «بعد از ظهر سگی سگی» و «ضد گلوله» را بر عهده داشته است. سازندگان که ابتدا قرار بود این سریال را حداکثر در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای برای عید بسازند، با تصمیم جدید شبکه در تدوین سریال و تغییر زمان بزنگاه ها و تعلیق های قصه، تلاش دارند در ماه رمضان رقابت را به رقیبان واگذار نکنند. در هر حال این سریال گزینه قطعی شبکه دو برای ماه رمضان خواهد بود.

شبکه سوم سیما: «سریال مادرانه» (جواد افشار):

شبکه سه با «خداحافظ بچه» در ماه رمضان سال گذشته آنتن را به خوبی از آن خود کرد و به عبارت بهتر آبروی تلویزیون را خرید، اما مدیران این شبکه چندان قدرشناس سازندگان سریال مذکور نبودند و به دلیل عدم تسویه حساب با آنان موجب شدند تا نطفه تولید سریال جدید، توسط این گروه بسته نشود. گویا داود هاشمی تهیه کننده «خداحافظ بچه» در صدد بوده تا سریال ماورایی جدیدی با عنوان «احضار» را برای شبکه سه تهیه کند، اما زمانی که می بیند شبکه اقدامی برای تسویه حساب های سریال قبلی او انجام نمی دهد، قید آن را می زند. گویا علیرضا افخمی نیز با گذشت دو سال از پخش آخرین ساخته اش «پنج کیلومتر تا بهشت» قصد داشته تا احضار را جلوی دوربین ببرد که با این وجود او هم منصرف شده و این روزها در تدارک ساخت نخستین فیلم سینمایی اش است.

جالب آنکه مسؤولان شبکه سه به گروه تولید سریال در حال تصویربرداری «پژمان» (سروش صحت) نیز پیشنهاد داده بودند که آن را با افزایش قسمت ها به ۲۵-۲۶ قسمت برسانند تا شرایط لازم برای پخش در ماه رمضان را پیدا کند، اما سازندگان، این مجموعه طنز را در پانزده قسمت آماده کرده بوده اند و تن به این آب بستن ندادند!

در نهایت اما قطعی ترین گزینه شبکه سه برای ماه رمضان امسال، سریال اخیراً کلید خورده «مادرانه» است.

شبکه تهران: «دروازه بهشت» (مهدی صباغ زاده):

شبکه تهران بعد از ناکامی نوروزی با «هفت سین» یدا… صمدی، برای ماه رمضان امسال خود از یکی از کارگردانان کار کشته سینما، مهدی صباغ زاده کمک گرفته است. صباغ زاده از اسفند سال گذشته در سکوت کامل خبری سریال کمدی «دروازه بهشت» را به تهیه کنندگی مسعود ردایی در کرج جلوی دوربین برده است.

اکبر عبدی، مجید مظفری، مریم امیرجلالی، لاله اسکندری، شهره لرستانی، افشین هاشمی، اردشیر کاظمی، گیتی معینی و… بازیگرانی هستند که در «دروازه بهشت» به ایفای نقش می پردازدند. این سریال به قلم عباس نعمتی در ۲۶ قسمت به مقوله ازدواج و تشکیل خانواده در قالب کمدی می پردازد. «پیشنهاد ۵۰ میلیونی»، «خانه خلوت»، «مارال»، «صبحانه ای برای دو نفر»، «خاک و آتش» و… از جمله ساخته های سینمایی این کارگردان محسوب می شوند.

فیلمنامه سریال همزمان در حال نگارش است و تاکنون حدود شش تا هفت قسمت آن نوشته شده و جلوی دوربین رفته است. اکبر عبدی نقش پدر یک خانواده را دارد که با خواستگاری پر ماجرایی از عمه بزرگ خانواده (با بازی امیرجلالی) مواجه می شود و همین اتفاق، راه را برای ماجراهای تازه ای باز می کند. گفته می شود بداهه گویی های اکبر عبدی در این سریال جزو لحظات جذاب آن از کار درآمده است. یادآور می شود اکبر عبدی سال گذشته سریال «بیدار باش» (احمدی کاوری) را روی آنتن شبکه یک داشت و این روزها نیز با فیلم «رسوایی» (مسعود ده نمکی) روی پرده سینماهاست.

نوع مطلب : عمومی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 15 تیر 1392 :: نویسنده : گربه & مقداد

 

نام سریال

شبکه

کارگردان

سال پخش

«چراغ‌های خاموش»

یک

کاظم بلوچی

۱۳۸۰

«نسیم رویا»

یک

کاظم بلوچی

۱۳۸۱

«یکی مثل من»

یک

محسن شاهمحمدی

۱۳۸۲

«اگه بابام زنده بود»

یک

همایون اسعدیان

۱۳۸۳

«مرده متحرک»

یک

رضا کریمی

۱۳۸۴

«صاحبدلان»

یک

محمدحسین لطیفی

۱۳۸۵

«اغما»

یک

سیروس مقدم

۱۳۸۶

«روز حسرت»

یک

سیروس مقدم

۱۳۸۷

«نردبام آسمان»

یک

محمدحسین لطیفی

۱۳۸۸

«در مسیر زاینده‌رود»

یک

حسن فتحی

۱۳۸۹

«سقوط یک فرشته»

یک

بهرام بهرامیان

۱۳۹۰

«راز پنهان»

یک

فلورا سام

۱۳۹۱

«مهمانی از بهشت»

دو

عبدالله باکیده

۱۳۸۰

«نو عروس»

دو

بیژن میر باقری

۱۳۸۱

«رویای ناتمام»

دو

جواد اردکانی

۱۳۸۲

«کمکم کن»

دو

قاسم جعفری

۱۳۸۳

«او یک فرشته بود»

دو

علیرضا افخمی

۱۳۸۴

«آخرین گناه»

دو

حسین سهیلی زاده

۱۳۸۵

«میوه ممنوعه»

دو

حسن فتحی

۱۳۸۶

«مثل هیچکس»

دو

عبدالحسین برزیده

۱۳۸۷

«عبور از پاییز»

دو

مسعود شاه محمدی

۱۳۸۸

«ملکوت»

دو

محمد رضا آهنج

۱۳۸۹

«سی‌امین روز»

دو

جواد افشار

۱۳۹۰

«چمدان»

دو

خسرو ملکان

۱۳۹۱

«گمگشته»

سه

رامبد جوان

۱۳۸۰

«همراز»

سه

سامان مقدم

۱۳۸۱

«عروج»

سه

سیروس مقدم

۱۳۸۱

«بخاطر تو»

سه

اکبر منصور فلاح

۱۳۸۲

«خانه به دوش»

سه

رضا عطاران

۱۳۸۳

«متهم گریخت»

سه

رضا عطاران

۱۳۸۴

«زیر زمین»

سه

علیرضا افخمی

۱۳۸۵

«یک وجب خاک»

سه

علی عبدالعلی‌زاده

۱۳۸۶

«بزنگاه»

سه

رضا عطاران

۱۳۸۷

پنجمین خورشید

سه

علیرضاافخمی

۱۳۸۸

جراحت

سه

محمدمهدی عسگرپور

۱۳۸۹

پنج کیلومتر تا بهشت

سه

علیرضا افخمی

۱۳۹۰

خداحافظ بچه

سه

منوچهر هادی

نوع مطلب : عمومی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 15 تیر 1392 :: نویسنده : گربه & مقداد


درباره وبلاگ

با سلام به بهشت ما خوش آمدین
ساعات خوشی رو در این بلاگ
براتون آرزو میکنیم .
لطفاً مطالب رو کپی نکنید.
با انتقاد و پیشنهادتون
خوشحال و راهنماییم کنید .
مدیر وبلاگ : گربه & مقداد
آرشیو وبلاگ
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic